Bize Ulaşın


Daha büyük görüntüle: Elmalı Grup

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Elmalı Grup Yapı Ürünleri, 2010 yılından beri Ankara Ulus/Rüzgarlı'da müşterilerine hizmet vermektedir. Kalite ve %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamız inşaat sektöründe birçok seçkin markanın bayilik misyonunu üstlenmiştir.

Kurulduğu günden bugüne edindiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle yenilikçi projelere imza atan Elmalı Grup başarısının altında verimli iş gücü, ileri teknoloji, yeniliğe ve gelişime her zaman açık olmak yatmaktadır.

Firmamız, kuruluşundan bu yana esnek yönetim anlayışı ve müşteri odaklı çözümleri ile sektörde yeni bir bakış açısının öncüsü olmuştur. Yönetim anlayışının merkez noktasını oluşturan “MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” Elmalı Grup Yapı Ürünleri'nin yatırımlarının da ölçüsüdür.

Amacımız, aynı zamanda dostlarımız olarak kabul ettiğimiz siz değerli müşterilerimize en iyi kalite ve hizmeti sunmaktır.

İnşaat malzemeleri sektörünün öncü kuruluşlarının bayiliğini üstlenen firmamız, başta Ege Yıldız, E.C.A., Demirdöküm, Artema, Vitra, Serel olmak üzere diğer üstün nitelikli, kaliteli ve sertifikalı ürünlerin tamamını bünyesinde bulundurmaktadır.

Uygun fiyat ve dürüst çalışmayı kendine ilke edinmiş olan firmamız, sorun ve taleplerinize en kolay, en doğru ve hızlı çözümler üreterek satış ve satış sonrası hizmette de sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde çalışmaktadır.